buna

Investigatii

Postata de nico_ cu 14 ani in urma.

sunt noua pe aici si a/s dori sa va intreb si eu ceva de ceva timp imi doresc sa raman insarcinata dar fara nici un rezultat pana in prezent .am niste dureri la contactul sexual am consultat un medic si a zis ca sunt in regula .am si ciclu neregulat .care sa fie cauza de nu pot ramane insarcinata?pupici

Raspunsuri (5)

Dr. Alice Sirb

acum 14 ani

Pot fi multe cauze de infertilitate.Ciclul neregulat denota o tulburare hormonala.Daca vrei mai multe amanunte poti sa ma contactezi.
Succes !

ioana

acum 14 ani

Buna ziua,
As dori sa va intreb si eu ceva,daca am avut condiloame pe langa vagin, dar pe care le-am tratat cu o solutie numita condyline, si dupa ceva timp mi-au trecut este nevoie sa mai fac testul HPV?In conditiile in care am facut si Papanicolau si mi-a iesit OK.
Va multumesc!

Gabriela

acum 14 ani

Buna, ca tu sa fii linistita si sa nu ai nici un dubiu eu zic sa-ti faci si testul HPV, succes.

Raducu

acum 14 ani

*Ati incercat sa slabiti dar nu ati reusit ?
Alcom vine cu o solutie revolutionara pe piata din Romania.
Va oferim ceaiul natural chinezesc Yong Kang preparat din ingrediente naturale ceaiul anti-adipos Yong Kang va ajuta sa pierdeti zilnic intre 300/400 grame (depinde de metabolismul dvs). www.alcom.do.am

Gabriela

acum 14 ani

Buna , cu siguranta trebuie sa-ti faci analize amanuntite si sa vezi care sunt cauzele si sa gasesti un ginecolog bun asa sunt toti buni sa zica ca nu ai nimik, desigur si sotul tau trebuie sa-si faca niste anlize, si eu sunt in aceiasi situatie de multi ani incerc sa raman insarcinata dar nimik acum in iunie sunt programata pentru Laparoscopie,sfatul meu e sa sa cauti un specialist bun , mult succes.