buna

Investigatii

Postata de Bogdan216128430 cu 15 ani in urma.

Ma numesc Liana si mi-as dori daca se poate sa ma ajutati cu un mic sfat.Prietenului meu i-au aparut pe unele zone ale corpului(maini,picioare,abdomen)in urma cu vreo 2 ani,niste mici umflaturi care mie mi se par ca seamana cu ganglionii.ar putea fi ceva grav?poate vreo infectie in sange?va rog sa ma ajutati cu un sfat.va multumesc.

Raspunsuri (1)

Bogdan216128430

acum 15 ani

Ma numesc Liana si mi-as dori daca se poate sa ma ajutati cu un mic sfat.Prietenului meu i-au aparut pe unele zone ale corpului(maini,picioare,abdomen)in urma cu vreo 2 ani,niste mici umflaturi care mie mi se par ca seamana cu ganglionii.ar putea fi ceva grav?poate vreo infectie in sange?va rog sa ma ajutati cu un sfat.va multumesc.