Buna sotia mea i sa facut un nodul kic cat o boaba mjca de piper in zona buricului este in interior adica nu vizibil?

Investigatii

Postata de Utilizator11607278955 cu 7 luni in urma.

Nodul mic in interior cat o boaba de piper in interiorul buricului avem un baietel ea are 20 de ani baietelul are un an si 3 luni este vorba de sotia doar descriu pt ca si sarcina conteaza o doare putin doar daca umbla acolo doar nu are nicio problema de sanatate

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 7 luni

Buna ziua,

Ar fi indicat sa mergeti impreuna cu sotia la consultatie pentru a obtine toate informatiile necesare si a clarifica orice nelamuriri legate de afectiunea ei. Este important sa fiti deschisi si sinceri cu medicul si sa ii furnizati toate detaliile relevante (precum sarcina anterioara sau alti factori de risc) pentru a putea primi sfaturi si tratament adecvat.

Acordati-i sotiei dvs. sprijinul emotional si fizic de care are nevoie pentru a face fata situatiei.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/controlul-ginecologic-cand-si-de-ce-trebuie-facut_18968