buletin de analize medicale

Investigatii

Postata de gantu.andrei cu 9 ani in urma.

buna ziua asa vrea sa stiu parerile dumnevoastra pentru urmatoarelee analize la "HEMOLEUCOGRAMA COMPLETA" SI MIA REZULTAT wbc,2,79 rbc 3,69 hgb 10,67 hct 32,35 mcv 87,58 rdw 20,32 pct 0,170 neu 42,90 neu 1,20 ......as vrea sa stiu ce rezulta toate acestea astept raspunsul dumneavoastra

Raspunsuri (1)

gantu.andrei

acum 9 ani

va rog frumos imi raspunde si mie cineva la intrebarea de mai sus