Bubă/coș/furuncul la marginea testiculului ?

Investigatii

Postata de Alex cu un an in urma.

Bună ziua!

Pentru context : am 21 de ani, 1,78 înălțime, 90 kg greutate.

De câteva zile mi-a ieșit o bubă la marginea testiculului drept și mă jenează destul de rău.
Este de forma unui bob de mazăre, foarte inflamată.
Parca se vede si puțin puroi, dar nu sunt doctor să îmi dau cu parerea.

Pentru ca este la marginea testiculului, nu stiu daca pot sa storc acest "coș" sau trebuie să mă duc la doctor.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958