biomarkeri

Investigatii

Postata de mihaela1062 cu 15 ani in urma.

as dori clinici din bucuresti.multumesc!

Raspunsuri (4)

Nora5

acum 15 ani

Ce clinici, ce domeniu?

mihaela1062

acum 15 ani

am fost operata de nev pigmentar cu celule neoplazice la i.o.b. fundeni.as dori sa stiu daca acolo sau in alta clinica se fac biomarkeri?multumesc sheila!

IULIANA-ANA

acum 15 ani

la acest link veti gasi o baza dedate cu spitalele si clinicile din bucuresti
//sfatulmedicului.ro/index.php?module=hospitals&;action=search&judet=1
sper sa va fie de folos
Numai bine

mihaela1062

acum 15 ani

multumesc din suflet.am gasit lab. synevo la euromedica langa i.o.b.fundeni.