Betaferon

Investigatii

Postata de gabf70 cu 12 ani in urma.

Betaferon-ul poate fi si injectat?
Am citit cateva efecte fizice, dar poate avea si efecte psihice? Cat de grave pot fi acestea? Cat dureaza efectele fizice negative si cele psihice? Poate creea posibilitatea unei tumori? De cat timp exista betaferon-ul? (mă refer stric la siguranţa lui, în medicina)
mulumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Pena

acum 12 ani

Scrie pe Google ''''betaforen'''', da cautare si gasesti informatii despre acest medicament, prospectul, forumuri de discutii. Mai poti scrie ''''betaforen efecte negative'''' sau alte cuvinte de cautare. Succes.