Bazofile crescute

Investigatii Cancer plamani Leucemie

Postata de MembruMobileApp1488662938 cu 7 ani in urma.

Fratele meu de 12 ani a obtinut la analizele de sange valori cuprinse intre limitele normale cu exceptia bazofilelor care sunt exagerate 7,10 ...normal ar fi trebuit intre 0,2-2..
Urmatoarea investigare amanuntita a starii acestuia de sanatate va avea loc peste 3 zile datorita programului extrem de incarcat al parintilor , credeti ca este ceva foarte grav ce nu poate necesita amanare ? Va rog spuneti-mi ce ar putea sa aiba sau sunt niste numere banale care se pot remedia cu medicamente ??

Raspunsuri (1)

Zamfir8

acum 4 ani

Fiicei mele de asemenea i-au ieșit rezultate normale cu excepția basofilelor. Poți să-mi spui, te rog, care a fost opinia medicilor?