ASLO MARIT

Investigatii

Postata de Dan130115310 cu 15 ani in urma.

ASLO 330.stie cineva un tratament?

Raspunsuri (5)

Florian Alex

acum 15 ani

Din cunostintele mele, aslo marit este determinat de existenta streptococului hemolitic de grup b si tratamentul consta in Moldamin sau Retarpen injectabil. Este neplacut tratamentul, dar asa se scapa de infectie, cu siguranta. Mult curaj!

IULIANA-ANA

acum 15 ani

si eu am avut ASLO in jur de 300 si am luat antibiotic

FLORY

acum 13 ani

mie mi-a iesit la analize ASLO 341 si leucocitele si trombocitele mici.
Are idee cineva ce inseamna asta?

eduard

acum 9 ani

am aslo 333, este foarte grav, ce trebuie sa fac?....va multumesc.

Mihaela

acum 8 ani

Eu am avut aslo 800 si cu retarpen acum 15 ani am scapat. Acum am 37.5