Anti-Giardia lamblia IgM

Investigatii

Postata de mihaic82 cu 10 ani in urma.

Buna ziua,

Stie cineva unde, in Bucuresti, as putea sa fac un test de anticorpi anti giardia IgM din sange, peste tot am gasit doar testul de antigen din scaun.

Va multumesc

Raspunsuri (3)

Ramona Dabu

acum 10 ani

Stiu ca la spitalul Elias se face acest test. Si eu am fost diagnosticata cu giardia si am urmat un tratament cu Tinctura de nuca neagra,pelin si cuisoare. Toate 3 produse au rolul de a elimina toate tipurile de paraziti din organism. Chiar isi fac efectul si sunt de o calitate superioara fata de ce este in comert.

pt Ramona

acum 10 ani

Aceste produse se pot gasi si in magazinele naturiste?

ilie

acum 9 ani

exista multe laboratoare care fac testul asta , se gasesc pe net.