analize

Investigatii

Postata de Alice19111386 cu 15 ani in urma.

Buna ziua, am o intrebare in legatura cu analizele pentru scoala de soferi. Mai precis in legatura cu analizele de sange. La cat timp dupa consumare a thc iese la analize? sau daca intr-adevar iese la analize si este trecut pe fisa. Multumesc mult. Este urgent.

Raspunsuri (1)

Cristina544111446

acum 15 ani

Consumul de thc poate fii depistat in testele sangvine doar daca analizele se fac la maxim o ora de la consum.