analize pentru viza de logodna

Investigatii

Postata de pinkyclau cu 15 ani in urma.

o ruda de-a mea ,basarabeanca,e logodita cu un cetatean american.De la Ambasada i-au cerut sa prezinte un certificat medical.Imi poate spune cineva ce acte trebuie sa aiba la ea,cat costa aceste analize,cu cat timp inainte se face programarea si cand sunt gata rezultatele?
P.S:in ce consta aceste analize?trebuie sa aiba ceva la ea de acasa?

Raspunsuri (1)

pinkyclau

acum 15 ani

o ruda de-a mea ,basarabeanca,e logodita cu un cetatean american.De la Ambasada i-au cerut sa prezinte un certificat medical.Imi poate spune cineva ce acte trebuie sa aiba la ea,cat costa aceste analize,cu cat timp inainte se face programarea si cand sunt gata rezultatele?
P.S:in ce consta aceste analize?trebuie sa aiba ceva la ea de acasa?