Analize parazitologice si virusologice

Investigatii

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

de ce cand am scaun acesta este de culoare verde sau galbena este normal?indiferent de ce mananc acesta are aceleasi culori

Raspunsuri (1)

elena denisa

acum 15 ani

cam de cat timp dureaza aceasta coloratie? culoarea galben-verzui denota contin crescut de bilirubina. cred ca ar trebui sa consulti un medic. daca mai ai nevoie de un alt sfat astept sa-mi scrii si-ti voi raspunde cu placere.