Analize imunologice (sifilis, reumatism, febra tifoida, bruceloza, boli virale)

Investigatii

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Copilul meu a fost diagnosticat cu sinovita acuta coxofemurala stanga, si reumatism,aslo=200u/ml,crp=2.86,factorul rematoid prezent, ce puteti sa-mi spuneti mai mult despre aceasta boala, in spital a facut penicilina 5 zile si atat,va multumesc.

Raspunsuri (1)

lucian-florin102058

acum 15 ani

AM CAUTAT PE INTERNET SA AFLU VALORILE NORMALE PTR ANALIZA ASTA ,CRP, DAR NU PREA AM INTELES NIMIC. AI PUTEA SA-MI SPUI SPUI DE FAPT DESPRE CE ESTE VORBA ? CE ESTE CU EA ? CE SEMNIFICA , SI CARE SUNT VALORILE NORMALE ,DACA STII?

BASIETELUL TAU SPER CA ESTE BINE .