analiza VSH

Investigatii

Postata de mihaela1306 cu 15 ani in urma.

Va rog mult sa-mi spuneti ce inseamna VSH si ASLO.De ce esti suspectat atunci cand ti se da sa faci aceste analize.Va multumesc!!

Raspunsuri (2)

ELENA73125118

acum 15 ani

VSH atunci cand este mare denota o infectie undeva in organism...aslo se face pt. reumatism si daca e si acela mare>>>acolo e problema . ati facut analizele?...

Utilizator21552720772

acum 5 ani

Buna ziua sant un operat pe cord deschis 2014 cand mi s a pus valva mitrala metalica de atunci iau zilnic sintron pe care incerc sa il dozez 2,5 3,5 l ma simnt bine parca mai bine ca in tinerete in privinta eforturilor am fibrilatie la analize mi s a gasit vsh 45 ce trebuie sa fac?