Am penisul mic

Investigatii

Postata de CryLater cu 12 ani in urma.

Am 15 ani si am penisul de 9 cm sculat si cand vreau sa ejaculez nu pot decat putin detot . Ce as putea face ma ingrijoreaza situatia mea cand am avut 8 ani am fost operat la penis deoarece nu se mai desfacea tot capul penisului .. acum ma ingrjoreaza situatia mea sper sa ma ajutati :(

Raspunsuri (9)

CryLater

acum 12 ani

AM AVUT FIMOZA ASA SE NUMEA MA SCUZATI ASTEPT RASPUNS

Frei

acum 11 ani

Si cat vrei sa il ai mai frate la 15 ani ? La varsta ta stateam mai rau, stai linistit si intelege ca toate vin la timpul lor, cat de spre ejaculare te pui acuma sa masori cat e , fii serios vezi-ti de viata si incearca sa nu mai lustruiesti delfinu zilnic ca nu te ajuta in acumulrea de testosteron , sperma and other stuff.
Stai chill si tine-te departe de porn ca in ziua care ai sa fii pus in fata faptului creierul o sa vada o fata finuta in fata ochilor si nu o haita disperata ca in XXX si ca raspuns nu o sa ai cine stie ce erectie sau daca ai creierul din nou o sa raspunda obisnuintei care i-ai format-o beatin the monkey si o sa termini foarte repede.

Daca totusi nu vrei sa ai rabdare sa lasi natura sa isi faca treba sunt pastile profesionale si exercitii specifice. Cauta Pro Sollution pills parca asa se chemau...

NU TE MAI AGITA CA UN PEPSI DESFACUT CA SUNT ALTELE MAI AIUREA IN VIATA !!

Pace !

MARCU

acum 11 ani

FA-TI O p***a, FRATE..SA VEZI CUM ITI REVII....

ShadoW

acum 11 ani

am 14 ani si am Penisul mic totdeauna:( doar cand se scoala atunci este mare:( ma ingrijoreaza acest lucru de teama ca nu o sa mai creasca :| cum sa fac sa fie mai mare dar fara anumite medicamente..:|? sau il las in pace si de la sine va creste?

Csx

acum 11 ani

Bai si eu am tot 15 ani si am penisul de 18 cm.Nu trebuie il ai mare trebuie sa sti cum sa`l folosest.Vaginul unei femei este de maxim 12 cm.Spun asta pentru ca am experienta nu chiar atat de mare dar am.Fac sex de la 13 ani si iti spun eu ca o sa`ti creasca si tie

anonim5

acum 11 ani

Am 14 ani si am penisul de 8 cm si imi dua drumu in 2 minute

Utilizator11564689865

acum 4 ani

Hei , si acum de cat il ai?

alexdicu

acum 10 ani

we Csx nu vorbi p***ai ca "faci tu sex de la 13 ani" ca atunci nu aveai nici par la penis :)) hai sa fim seriosi ce dreacu`ne mintim asa parca suntem copii!!! du.te si p***ao ceapa daca nu ai alta treaba !!!

costinel

acum 9 ani

Am 14 ani si am penisul de5 mort 6 sculat ce ai fac ajutati ma va rog eu mult