AM LUAT 2 LUNI TRATAMENT HELICOBAC,IAR LA ANALIZA ESTE PREZENT,NU AM SINTOME,DURERI DE STOMAC?

Investigatii

Postata de MembruMobileApp1507307724 cu 6 ani in urma.

Am urmat un tratamen pt.helicobacterie doua luni fiindca a rezultat in urma analizelor la singe si din scaun,in prezent nu am sintome ,trebuie sa merg la un gastroentrologie

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/infectia-cu-helicobacter-pylori_6637