alaptez

Investigatii

Postata de mariza cu 12 ani in urma.

Buna seara! alaptez de 5 luni si azi am vazut ca imi curge sange din san asta dupa ce m-am muls cu pompa,poate si cand i-am dat lui bebe sa suga ,dar nu am vazut. Este grav?

Raspunsuri (1)

Pena

acum 12 ani

Nu cred ca este grav, dar tb sa mergi la control. Cred ca ai o inflamatiea unui canal galactofor. Mergi la dr pt a ti se face analiza secretiei. Sanatate/