Afectiuni genetice rare

Investigatii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Numele meu este Sorin P si am 30 de ani. La varsta de 1 an am fost diagnosticat cu Histiocitoza X. In 1988-1989 dupa ani de tratamente boala s-a vindecat. Care sunt sansele sa apara din nou?? Este necesar un anumit regim de viata - alimentar, etc?? Stiu ca intrebarea este tarzie.... Multumesc X

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna ziua, am 30 ani si la varsta de 1 an am fost diagnosticat cu histiocitoza x. In 1988-1989 datorita tratamentelor boala s-a vindecat. Care sunt sansele sa apara din nou?? Trebuie urmat un anumit regim de viata, alimentar, etc. Multimesc