tigara electronica

Intoxicatii

Postata de membru222398 cu 10 ani in urma.

puteti sa imi spuneti daca fumatul ,sau vapatul cum se spune poate scadea imunitatea organismului,contine lichidul fo;osit ceva toxic ce poate produce acest lucru....mentionez ca o saptamana dupa ce m-am apucat de aceasta tig electronica ,au inceput sa imi apara pe p***a piciorului negi,sau verugi cum se mai zice.....e posibil sa fie cauzat de inhalatul acestui abur,d esi stiu ca acesti negi sunt din cauza unui virus papilloma uman....multumesc

Raspunsuri (1)

schipor maria

acum 10 ani

in asa o situatie e si sotul meu.de mai bine de un an jumate ii ies niste pete rosii pe tot corpul si are mankrimi.ne banuim k e tot din kuza unei tigari electronice.si-a facut sute de analize,dar in zadar.timp de un an de zile a luat zilnic claritin si nu i-au aparut,acum degeaba,nu ii trec orice ar lua.a fost si internat,si tot nu i-au dat de kpete.chiar nu stim ce sa mai facem.astept si eu un raspuns daca stie cineva