Termometru spart

Intoxicatii

Postata de Criuuu964 cu 10 ani in urma.

Acum o saptamana am spart un termometru de mercur , nu a curs tot din el da ma rog am avut ce curata dupa el . Si cumva m-am atins de o biluta , am dat cu spirt apa oxigenata am tinut pansat dar pe dedesupt este o picatura de sange de marimea unui punct ( exemplu : . ) A trecut o saptamana si tot acolo e si ma ingrozesc cand ma uit la el ,de ce nu dispare ? Nu am avut stari de rau , ma simt bine . Dar zau ca mi se inmoaie picioarele cand citesc ce se poate intampa doar de la o chestie atat de banala... Chiar e asa grav :| ? Sa-mi fac griji din cauza ranii . Multumesc.

Raspunsuri (2)

Criuuu964

acum 10 ani

Si de la incindent adorm foarte greu , pe la 2-3 , toata ziua sunt obosita si seara in piere somnul si ma simt ori ok ori foarte odihnita .

FreeStyle11

acum 10 ani

Nu e nimic rau, iti faci griji de pomana.Daca l-ai curatat nu o sa se intample nimic.Daca tu zici ca te simti bine e clar ca nu ai nimic.Chestia cu somnul o fi de la altceva, nu are legatura cu mercurul.