Intoxicatia cu LATEX prin inhalare

Intoxicatii

Postata de otylica cu 13 ani in urma.

Ce se poate face in cazul intoxicatiilor cu LATEX prin inhalare pentru a scapa de simptomele impovaratoare de la nivelul gurii si stomacului?Acum o luna,13 iunie 2010,in urma unul raport sexual oral ,imediat dupa ce prietenul meu a folosit prezervativul,m-am intoxicat si de atunci persista simptomele gurii (gura cleioasa si usturime) si simptomele digestive,lipsa poftei de mancare,aciditate gastrica,la care se adauga scaderea in greutate..M-am adresat la mai multi medici,generalisti,ORL,dermatolog si efectiv nu mi-au dat nimic.Va rog ajutati-ma!
Otilia Dumitru (e-mail :[email protected])

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 13 ani

de la latex nu vine acest lucru si mai degraba de la chimicalele folosite in lubrefierea prezervativului.
Exista remedii homeopate care te pot ajuta, iar acest remediu reiese atat din cunostinta despre substantele petroliere folosite cat si din simptomele aparute care confirma remediul.
O sa-ti scriu un email.