greata persistenta

Intoxicatii

Postata de vio220 cu 13 ani in urma.

buna ziua!!!! am si eu o intrebare.......de o saptamina am avut greturi pe tot parcursul zilei dupa care au trecut (mi-am facut tubajul orb),peste 3 saptamini greturile au reaparut....... asta se intimpla din iarna pina acuma,ce sa fac??????

Raspunsuri (1)

marialeea

acum 13 ani

Pai, ai facut si tu, din iarna pana acum, macar niste analize de sange? Acolo iti poate "iesi" daca ai probleme cu ficatul, spre exemplu... Sau cu vezica biliara, cel mai probabil. Si ca sa ameliorezi greturile astea ce-ai facut? Ai luat si tu "ca tot omul" cate un Colebil, ceva, dupa masa, sau vreun Redigest? Si mie mi se mai intampla sa am greturi si mi le "rezolv" si Redigest, e un preparat din plante f.bun, eficient pt. stimac, vezica biliara, ficat... Medicul ce ti-a spus?