de ce am aceste pete si aceste dureri?

Intoxicatii

Postata de mimi2200 cu 13 ani in urma.

Buna ziua,ma numesc Mimi si sunt noua pe acest site,dar am o problema si vas ruga sa ma ajutati daca stiti despre ce este vorba.De un an de zile imi ies niste pete rosii pe mine,la inceput ma doarte foarte tare locul,apoi se inroseste si ma maninca foarte tare dupa care se unfla si devine ca un nodul,unele sunt mai mici ,iar altele sunt mai mari.Va rog din suflet ,daca stie cineva despre ce este vorba,AJUTATIMA. VA MULTUMESC

Raspunsuri (2)

yma

acum 13 ani

Probabil ai o alergie la ceva.DU-TE LA MEDIC,NEAPARAT.Poti merge la un dermatolog,de-acolo,daca e nevoie te trimite sa-ti faci ceva teste.

zoltan15140273

acum 12 ani

sotul meu are aceiasi problema si nu stiu ce e...