Buna dimineata! Am un baietel de 2 ani, i-am facut analizele,iar Sideremia i-a iesit 188,9. ce este

Intoxicatia cu fier

Postata de Peter Gavril cu 2 ani in urma.

Sideremie mare

Raspunsuri (1)

Peter Gavril

acum 2 ani

Buna dimineata! Am un baietel de 2 ani, i-am facut analizele,iar Sideremia i-a iesit 188,9. ce este de facut? Medicul pediatru ne-a recomandat sa refacem analizele peste 6 luni Tin sa mentionez ca nu este nimic iesit din comun la starea lui de sanatate. Va multumesc !