probleme digestive

Intolerante alimentare

Postata de lidia margol cu 10 ani in urma.

buna ziua ,am 58 de ani ,am avut o infectie la colecist si am fost operata ,dar si una de chist ovarian ,acum 18 ani ,de atunci am probleme digestive,unele anlimente nu le pot consuma sub nici o forma,varza ,castraveti ,ardeiu ,ceapa ,spanacul, am luat tot felu de tratamente si naturiste ,care sustin digestia pe moment sint bine dar tot nu pot consuma unele legume si zarzavaturi,ce as putea sa fac ca sa nu ma simt asa rau ,sa nu mai am stari de rau ,vomă,somnolenta ,multumesc

Raspunsuri (1)

Mishu

acum 10 ani

Incercati Enzymex Amix conține întregul spectru de enzime importante necesare pentru a ajuta digestia și absorbția celor mai importanți nutrienți.