Cicatrice lipita de carne?

Interventie chirurgicala

Postata de MembruMobileApp1492664774 cu 2 ani in urma.

Buna ziua am avut o rana deschisa si cand sa cicatrizat sa lipit si carnea de piele iar acum nu se mai misca pielea liber ce as putea face sau daca cu timpul se va desprinde una de alta mentionez ca rana o am de aproape 3 luni
Multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Procedee-dermatocosmetice/cicatricile_1400