Dermatolog?

Interventie chirurgicala ORL

Postata de Utilizator11629417720 cu 2 ani in urma.

Buna seara, mi-au ieșit bubițe roșii pe tot corpul in special in zona picioarelor și a mâinilor, azi dimineață mi-au dispărut iar în câteva ore au apărut din nou și tot așa mi se întâmplă tot la câteva ore apare și dispare,mă puteți ajuta cu un sfat?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/iritatiile-pielii-cele-mai-frecvente-afectiuni-si-cauzele-lor_16928