AM O PROBLEMA CU URECHEA CE ESTE DE FACUT ?

Interventie chirurgicala ORL

Postata de cristipetre cu 6 ani in urma.

BUNA ZIUA AM O PROBLEMA CU URECHEA , EU PORT LA URECHE APARAT AUDITIV DE VREO 4 ANI SI A INCEPUT SA MI SE
INFUNDA URECHEA AM FOST LA MEDIC DE VREO 2 ORI MIA ASPIRAT A FOST OK SI DUPA 1 LUNA IAR SA INFUNDAT AM FOST IAR LA MEDIC M-IA DESFUNDAT URECHEA AM FOST OK , DAR DUPA O SAPTAMNA IARASI S-A INFUNDAT AM FACUT O BAIE CU APA CALDA SI AM STAT CU URECHEA IN APA CALDA S-A DESFUNDAT DAR LA VREO 2 ZILE SE INFUNDA SI AM OBSERVAT CAND MA STERG IN URECHE ESTE CEVA GALBEN PRESUPUN CA ESTE CEARA DAR MEDICUL MIA ZIS CA NU AM CEARA .
EU CRED CA URECHEA MEA CURGE SAU ALTCEVA SI SE ASTUPA CU LICHIDUL CARE ESTE IN URECHE .
UN SFAT VA ROG EXISTA CEVA PENTRU MINE

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-urechii/cerumenul-sau-dopul-de-ceara-din-urechi_7977