Uneori rămân fără aer de ce ?

Insuficienta respiratorie

Postata de Utilizator11547421547 cu 5 ani in urma.

Uneori rămân fără aer și simt că mă sufoc m-am lăsat de fumat de 3 săptămâni aproape. Pot respira pe nas dar rar, mai mult pe gură s-au cascând să fi-e vorba despre ceva grav care să mă tem s au din cauza că sufăr de Anxietate? (Am nevoie de ajutor mulțumesc)

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietatea-si-fobiile/top-20-moduri-de-a-rezolva-tulburarile-de-anxietate-si-stresul_10303

Utilizator11547421547

acum 5 ani

Mulțumesc pentru sfat am să mă duc la Dr de familie cât de curând