Preinfarct ?

Insuficienta cardiaca

Postata de Loredana cu un an in urma.

Buna ziua . Ma numesc Loredana , am 26 ani
Sâmbătă am avut un episod ciudat , nu mi sa mai întâmplat niciodată. Pur și simplu stăteam și dintr o data mi sa pus ca o “ gheara “ pe piept , o durere foarte ascuțita, m-a amețit foarte tare am văzut in ceata și negru in fata , am început sa transpir foarte tare si aveam palpitații . M am speriat si m am liniștit in pat . Azi de dimineața când m am trezit mi s a întâmplat din nou aceeași durere in piept , de data asta cu stări de greață , transpirație excesivă doar ca acum durerea persista in piept si iradiază in Brat! Va rog frumos daca ma puteți ajuta cu un răspuns

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Diverse/durerea-in-piept-durerea-toracica-anterioara-cauze-simptome-tratament_18851