Mana stanga amortita si mai ales degetul mic?

Insuficienta cardiaca

Postata de Alin cu 2 ani in urma.

Salut tuturor.
In aceasta seara am avut o cearta intensa cu cineva apropriat si am reactionat cu un temperament vulcanic ,m-am enervat foarte tare,am tipat ,aproape ca imi venea sa distrug casa de nervi (dar nu am facut acest lucru).
Acum simt toata mana stanga amortita, mai ales degetul mic de la mana stanga.
Imi poate spune cineva care ar fi caua? Exista posibilitatea sa fi avut un pre-infract sau ceva mini atac cerebral? Sau este din cauza circulatiei?
Eu nu am doctor de familie si nu am nici bani sa pot face vizite la doctor doar asa si as vrea va rog sa imi spuneti daca este ceva serios sa stiu ce decizie sa iau.
Multumesc anticipat si sanatate tuturor.

Raspunsuri (1)

Alin

acum 2 ani

Am 31 ani am uitat sa spun acest lucru