De ce respir greu?

Insuficienta cardiaca

Postata de Florin cu un an in urma.

Buna ziua, De ceva vreme respir foarte greu cand depun efort ( orice fel de efort ) si obosesc rapid. Tin sa mentionez ca fac sport. Se intampla uneori sa nu depun efort si sa respir foarte greu.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/respiratie-greoaie-si-dificilai-care-sunt-cauzele-aparitiei-acestor-simp_18891