Insomnia se vindeca?

Insomnie

Postata de MembruMobileAppmihaela.ghinda cu 6 ani in urma.

De trei ani persista o insomnie severa, fara posibilitatea de a a dormi vreodata singur, fara un sfert de imovane si un sfert de xanax nu pot dormi mai mult de 4 ore. Mi a disparut orice bucurie, nu mai am pofta de viata de nimic, e ca un cosmar. Vreau sa scap si de medicamente si sa si reusesc sa dorm. Exista vindecare? S-a vindecat cineva de asa ceva?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/insomnia