De ce nu pot sa dorm mai mult de 5-6ore?

Insomnie

Postata de Andrei cu 5 ani in urma.

Sunt baiat, am 20 de ani lucrez, sunt student si fac sport. Problema este ca ma pun la 23 la somn si ma trezesc pe la 4:30 dimineata fara sa mai pot adormii, in camera mereu e intuneric si liniste in timpul somnului, nu consum cafea sau sucuri ce contin cofeina. Nici in timpul zilei nu pot adormi desi sunt somnoros.

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Insomnia-si-alte-tulburari-de-somn/iata-care-sunt-cauzele-insomniei_15328