Inflamație roșie, ca un nodul mare?

Inflamatii

Postata de Manu cu un an in urma.

Au apărut inflamații mari, roșii, câte una pe antebraț, talpa și glezna, totul pe partea dreapta. Ce poate fi?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa consultati un medic pentru a fi evaluat si a primi un diagnostic precis si un tratament adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic internist: https://www.clickmed.ro/medic/medicina-interna

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/top-10-cauze-ale-iritatiilor-pielii_7368
sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/iritatiile-pielii-cele-mai-frecvente-afectiuni-si-cauzele-lor_16928