Am o umflatura la nas.....o inflamatie?

Inflamatii

Postata de Mihai C. cu 6 ani in urma.

De ceva vreme mi-a apărut o umflatura la nas.. exact între ochii
Se vede foarte urât
Aș dori să mi spune-ți și mie cum aș putea să scap de aceasta inflamatie: tratamente, tratamente naturale, sfaturi, recomandări, unguente,etc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/durerile-sinusale-simptome-si-remedii_14850