x

Infertilitate masculina

Postata de Alexccccc cu 10 ani in urma.

x

Raspunsuri (1)

Alexccccc

acum 10 ani

Buna ziua ,de cateva zile a inceput sa ma ingrijoreze faptul ca testiculul stang este cu 2,3 cm mai mare decat cel drept si ma doare cand pun mana sa verific daca am vreo umflatura sau bubita.Cateodata simt o usturime mai jos de testicule.

Ce poate fi?A mai avut cineva o chestie asemanatoare cu a mea.