VAROG AJUTATI MA

Infertilitate masculina

Postata de membru267704 cu 10 ani in urma.

buna ziu am o mare problema cu prietena imi zice ca uneori nu o mai satisfac ca am inceput sa ejaculez foarte repede ca nu ma mai tine mult ce as putea sa fac .multumesc

Raspunsuri (2)

Ilinca

acum 9 ani

Totul vine din creier, el este cel mai important organ sexual.Incearca sa nu te stresezi de ce va spune ea si vei ejacula odata cu orgasmul ei. S e intampla,nu ai de ce sa disperi,probabil vrea sa incerce cu altul,sa vada cum este!

felicia11

acum 9 ani

Ai vb si tu sa nu adormi