tratament pentru infertilitate

Infertilitate masculina

Postata de tina1974 cu 13 ani in urma.

Ce parere aveti despre folosirea "PROXEED PLUS" in cazurile de infertilitate masculina?
Este cineva care a avut rezultate folosindu-l? Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

omnia

acum 13 ani

Buna ziua,

sunteti convins ca suferiti de infertilitate? va intreb deoarece am auzit multe cazuri in care s-au "aruncat" bani pe produse cu efect 0. E o piata destul de riscanta si...nu merita testata decat poate, in ultima instanta: dupa consultarea unei medic si incercarea de solutionare a problemei urmand indicatiile acestuia.