Teratozoospermie Severa

Infertilitate masculina

Postata de liviu2005 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Ma numescu Liviu si in urma cu 3 saptamini am fost sa fac o spermograma iar rezultatul a fost Tratozoospermie Severa.Imi puteti spune va rog ce trebuie sa fac??Dores sa sti daca se poate trata aceasta problema.Pentru ca eu si sotia mea ne dorim foarte mult un copil.Va multumesc.

Raspunsuri (6)

Rene

acum 12 ani

Si sotul meu a fost diagnosticat la fel. I s-a recomandat Carnil, Centrum de la A-Z, vitamina E, stres mai putin. Va doresc multa bafta!

liviu2005

acum 12 ani

Buna.
Si ati avut rezultate dupa tratamentul asta??

liviu2005

acum 12 ani

Buna.
Zi-mi si mie daca ati rezolvat ceva cu acest tratament.

HELENIX

acum 11 ani

sotului meu, care a avut acelasi rezultat, i s-a recomandat Profertil, un medicament care trebuia comandat din Austria, dar l-am gasit la Sensiblu :)
trebuie sa tina tratamentul 3 luni, si dupa aceea vom reface analiza
mult succes la bebelit|!

Liviu005

acum 11 ani

Buna Helenix.Ati avut rezultate cu Profertil???Adica sa mai imbunatatic ceva?

Ama

acum 10 ani

Sigur o sa ai rezultate bune cu PROXEED PLUS, se gaseste la farmacia TEI