Sperma apoasa

Infertilitate masculina

Postata de razvan192 cu 12 ani in urma.

Buna ziua. Am sperma apoasa inca de la inceput .Am 22 de ani si nu fumez, nu am BTS. As vrea sa stiu daca pot avea urmasi. Sperma este de culoare alba si in cantitate normala, insa nu devine gelatinoasa nici dupa 1 luna de abstinenta. Multumesc anticipat.

Raspunsuri (3)

Dara

acum 12 ani

Exista teste care se fac si care stabilesc nr, calitatea, mobilitatea spermatozoizilor.

razvan192

acum 12 ani

Vreau doar sa stiu daca asta reprezinta o anomalie, lipsa vascozitatii spermei.

M.George

acum 11 ani

E normal .. tinerii in mod special au sperma mai apoasa decat maturii, Daca spermatozoizii sunt ok, esti apt pentru procreere !!
Succes