ranitidina,helicid duc la infertilitate

Infertilitate masculina

Postata de myko cu 13 ani in urma.

incerc de ceva timp sa raman insarcinata si nu reusesc.sotul meu ia ranitidina cu helicid pentru durere de stomac.oare acestea pot influenta fertilitatea. eu am facut control ginecologic si mi-a zis doctorul ca nu am nimic

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 13 ani

Ar trebui sa faca si sotul o spermograma pt a sti sigur la care din voi e problema. Ranitidina nu cred ca are cu ce sa influenteze fertilitatea.