Proxed Plus

Infertilitate masculina

Postata de marian21109017 cu 13 ani in urma.

A auzit cineva de produsul PROXEED PLUS? Se spuna ca imbunatateste calitatea spermei (creste nr.spermatozoizilor,imbunatateste mobilitatea lor etc.) ,dand rezultate dupa cateva luni de tratament.Am citit despre el pe siteul lor,dar ma intereseaza parerea unui medic.Multumesc.

Raspunsuri (3)

anca

acum 13 ani

as dori sa_mi spuneti ce contraindicatii are proxed plus si daca are efect bun pt cresterea numarului de spermatozoizi va multumesc

marian21109017

acum 13 ani

buna..contraindicatii nu are pt ca e vorba de un produs format din vitamine si minerale...dar acum nu stiu in ce masura este eficient...sotul a luat 2 luni ,dar din pacate nu am avut cand sa facem o noua spermograma...intrati pe site-ul lor si va dau mai multe detalii.

doru

acum 10 ani

acest medicament mi-a fost indicat de un doctor urolog pentru cresterea mobilitatii spermatozoizilor.este foarte scump dar merita trebuie facut cel putin 3 luni.Pliculetele au gust de lamie.