probleme cu penisul

Infertilitate masculina

Postata de RADELI cu 12 ani in urma.

am si eu o problema, in capatul penisului pielea se ingroasa se exfoliaza si singereaza este foarte dureros pentru mine, si nu pot avea o viata sexuala normala datorita durerii.
Mentionez ca sunt diabetic si nu stiu ce tratament sa urmez pentru ca orice as lua, problema recisiveaza.
Va multumesc din suflet.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Este necesar un consult dermatologic pentru a determina cauza acestor simptome si un tratament adecvat.

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Epiteliul glandului fiind foarte fin si sensibil ,este vulnerabil la cele mai simple agresiuni ,care necesita inteventie prompta si de specialitate la defmatologie, casa cum vi s-a recomandat anterior. .