pastilele vimax

Infertilitate masculina

Postata de incercam cu 12 ani in urma.

am primit un flacon zilele trecute si am inceput sa iau ....dar am citit pareri pro si contra despre ele...si am citit undeva k provoaca balonari...arsuri...si chiar dureri in zona inimii...am luat azi a 3-a zi si vreau sa spun k am fost balonat toata ziua....incep sa cred k sunt o porcarie si k cine a scris avea dreptate....spuneti-mi va rog ce stiti despre aceste pastile...si ...sa ma opresc din luat?
Astept un raspuns...va multumesc

Raspunsuri (1)

sebastian

acum 10 ani

Nu stiu de unde ai balonarile, eu am avut rezultate extraordinare, am luat vimaxpills si am avut efectul dorit. Sincer, m-am simtit foarte bine cat le-am consumat, efectele au ramas si dupa ce am terminat cele 6 flacoane. Eu le-am luat de pe vimaxpills, poate tu ai luat altceva.