Operatie varicocel?

Infertilitate masculina

Postata de MembruMobileApp331372 cu 5 ani in urma.

Buna ziua,urmeaza sa fiu operat de varicocel dar m-ar interesa sa stiu daca dupa operatie pot lua ceva medicamente si care sunt acestea pt stimularea spermatozoizilor pt ca sunt cam puturosi .Multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/varicocelul-afectiunea-testiculara-ce-poate-cauza-infertilitate_16680