oligospermie astenospermie marcata

Infertilitate masculina

Postata de elenusi cu 12 ani in urma.

Buna ziua, sotul meu a fost diagnosticat cu oligospermie astenospermie marcata
Am citit pe mai multe siteuri mesaje ca medicamentul( supliment alimentar) PROXEED PLUS chiar a dat rezultate. Este cineva care a luat acest medicament ?
Ce parere aveti? De ce medicii nu il recomanda? Sau poate ca este mai comod pentru unii medici sa te trimita direct sa faci FIV decat sa-si mai bata capul cu tine si sa gaseasca totusi o alta solutie. Scuze, nu vreau sa jignesc pe nimeni insa vorbesc din experienta. Multa bafta celor care isi doresc din tot sufletul un copil si se confrunta cu astfel de probleme. Va multumesc mult. Astept cu nerabdare un raspuns de la dumneavoastra.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Probabil nu il recomanda pt ca nu are efect. Banuiesc ca puteti incerca. Din cate stiu nu exista modalitate de a rezolva asa ceva. Daca ar exista remediu, probabil nu s-ar mai face insamantari sau FIV.

Utilizator11564481788

acum 4 ani

Ati incercat acest medicament? A dat rezultate?