infertilitate

Infertilitate masculina

Postata de iustv cu 14 ani in urma.

buna ziua.in luna mai mi-a iesit oligospermie apoi enterococcus si acum aslo 400 am sanse sa ma tratez va multumesc

Raspunsuri (1)

petrescu

acum 14 ani

bunaziua.am fost operat de varicocel acum doi ani fara nici un fel de probleme dupa interventie.dar acum am observat ca nu mai am debit mare la ejaculare doar douo trei picaturi.ce se poate face an cazul acesta.va multumesc pentru raspuns.