IMPOTENTA

Infertilitate masculina

Postata de popaemil cu 13 ani in urma.

STELIADE ; EU SANT IMPOTENT DIN NASTERE , AM FOST CASATORIT DE 2 ORI , DAR NU AM PUTUT SA FAC DRAGOSTE , CA ERA BLEAGA , AM FACUT TESTERON DAR DEGEABA , DOCTORU MI-A SPUS CA NU AM NICI O SANSA , ASA AM SA RAMAN CU IMPOTENTA . DE 20 ANI SANT SINGUR SI CRED CA AM SA RAMAN SINGUR , NU SE POATE IESI LA PENSIE CU BOALA MEA , MA-M INGRASAT ,MI-A CRESCUT SI SANI , ASTEPT RASPUNSU DUMNEAVOASTRA . CU STIMA .

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Ati fost la un medic (sau mai multi, de ce nu) endocrinolog? Ingrasatul si sanii tin de endocrinologie. Vi s-a explicat de unde vine aceasta impotenta? Este ceva fizic (si atunci tine de urolog), psihic (si atunci tine de psiholog, sexolog)?

popaemil

acum 13 ani

AM FOST SI LA PARHON 1987 , MI-A DAT O CREMA CA SA MA UNG PE PIEPT DAR SA FACUT MAI MARI SI A SPUS CA NU STIE DE DE MA- M INGRASAT , MI SA SPUS CA NU AM CE FACE , AM SA RAMAN CU HANDICAPU ASTA CAT TRAIESC . CU STIMA .

CAMELIA

acum 13 ani

Este la Iasi, la Spitalul CFR, un medic homeopat care trateaza disfunctiile sexuale. Nu ar fi rau sa ai macar o discutie cu el. Poate este solutie. Mai ai in fata zile de trait. Poate se rezolva si problema ta. Succes!

popaemil

acum 13 ani

AM FOST LA IASI SI BUCURESTI AN 1987 SI IN 1993 LA IASI SI A SPUS CA NU SE POATE FACE NIMIC . AM SA RAMAN CU HANDICAPU ASTA TOATA VIATA .MA DOARE PIEPTU CAND MERG , GENUNCHI SI CALCAILE , CAND MA SCOL DIMINEATA NU POT MERGE DE DURERE TALPI . CU STIMA.

popaemil

acum 13 ani

EU DE 1,6 LUNI CAUT DE LUCRU SI NU GASESC , NU AM PENSIE , SA-U SOMAJ , TRAIES DIN PENSIA TATALUI MEU 800 LEI , AM FOI DE DRUM DAR NU AM BANI DE DOCTOR. VA MULTUMESC .CU STIMA.